Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Sezóna 1990

Jihomoravský oblastní přebor družstev sk. A

 

1. MS DP Brno 14 13   1 110 16 26
2. Sokol Bedřichov 14   9   5   66 60 18
3. Slávia Kroměříž 14   8   6   73 53 16
4. Sokol Obřany 14   7   7   58 68 14
5. Sokol Prostějov 14   7   7   55 71 14
6. RH Jihlava 14   7   7   62 64 14
7. BOPO Třebíč 14   3 11   36 90   6
8. Sokol Stařeč 14   2 12   44 82   4

Jihomoravský oblastní přebor družstev sk. B

 

1. Žďár nad Sázavou 14 13   1   90   36 26
2. Bonart Modřice 14 12   2   89   37 24
3. TJ Pávov 14   8   6   68   58 16
4. Slavoj Všetuly 14   7   7   64   62 14
5. TJ Sokol Slavkov 14   6   8   62   64 12
6. TJ Rájec-Jestřebí 14   5   9   65   61 10
7. Sokol Bzenec 14   4 10   51   75   8
8. TJ Sokol Vlčnov 14   1 13   16 110   4

***

Sezóna 1991

Finálová část:

Bedřichov - Prostějov 5:3

Kroměříž - Žďár 5:4

o 3. místo:

Žďár - Prostějov 5:2

Finále:

Bedřichov - Kroměříž 5:1

1. Sokol Bedřichov

2. TJ Slávia Plastika Kroměříž

3. SKP Žďár nad Sázavou

4. SK Nohejbal Prostějov

 

***

Sezóna 1992

Jihomoravský oblastní přebor družstev sk. A

 

 

1. Sokol Obřany 14 13   1 67 35 26
2. Žďár nad Sázavou 14 12   2 64 33 24
3. Sokol Bedřichov 14   9   5 55 42 18
4. SKP Jihlava 14   7   7 52 49 14
5. Bonart Modřice 14   6   8 45 56 12
6. TJ Pávov 14   4 10 37 62   8
7. BOPO Třebíč 14   3 11 39 61   6
8. Sokol Stařeč 14   2 12 42 63   4

Jihomoravský oblastní přebor družstev sk. B

 

1. Prostějov 10   9   1 49 10 18
2. Kroměříž 10   8   2 45 20 16
3. Přerov 10   5   5 38 37 10
4. Všetuly 10   4   6 31 39   8
5. Slavkov 10   2   8 22 45   4
6. Vlčnov 10   2   8 21 45   4

 

 

Finále 1992:

NK Prostějov - SKP Žďár                   5:4

TJ Sokol Obřany - NK Kroměříž         5:1

o 3. místo:

Kroměříž - Žďár                                  5:0

Finále:

TJ Sokol Obřany - NK Prostějov        5:4

***

Sezóna 1993

Jihomoravský oblastní přebor družstev, skupina "A"

 

1. Sokol Bedřichov 12 12   0   60 10 24
2. Bonart Modřice 12   9   3   48 25 18
3. SKP Žďár nad Sázavou 12   8   4   44 30 16
4. Sokol Pávov 12   6   6   46 38 12
5. BOPO Třebíč 12   5   7   36 40 10
6. Sokol stařeč 12   2 10   19 51   4
7. TJ Rohozec 12   0 12     1 60   0

Jihomoravský oblastní přebor družstev, skupina "B"

 

1. Bajda Kroměříž 10   9   1   47 18 18
2. Slavoj Všetuly 10   7   3   43 34 14
3. TJ Sokol Tři Dvory 10   6   4   42 36 12
4. SKP Přerov 10   4   6   24 39   8
5. TJ Sokol Vlčnov 10   2   8   25 39   4
6. TJ Sokol Slavkov 10   2   8   29 45   4

Finále:

Bedřichov -Všetuly  5:0

Kroměříž - Modřice 2:5

o 3. místo:

Kroměříž - Všetuly  5:0

Bedřichov - Modřice 5:1

***

Sezóna 1994

Jihomoravský oblastní přebor družstev, skupina "A"

Konečná tabulka skóre                                
1. SKP Žďár nad Sázavou 57:22     22 bodů                          
2. NK - 94 Vyškov 53:28     18                          
3. SKP Jihlava 45:37     13 (-1 bod za kontumaci)        
4. ATV Pávov Bedřichov 45:43     10                          
5. Tatran Kohoutovice Brno 32:40     10                          
6. TJ Bopo Třebíč 30:54     6                          
7. TJ Sokol Slavkov 19:57     3 (-1 bod za kontumaci)            

Finále jihomoravského oblastního přeboru

SKP Žďár nad Sázavou - SPS Přerov B 5:3
NK Bajda Kroměříž - NK - 94 Vyškov 5:3
o 3. místo: NK - 94 Vyškov - SPS Přerov B 5:0
o 1. místo: NK Bajda Kroměříž - SKP Žďár nad Sázavou 5:2

Konečné pořadí (vítěz postoupil do kvalifikace o postup do II. nohejbalové ligy)

1. NK Bajda Kroměříž
2. SKP Žďár nad Sázavou
3. NK - 94 Vyškov

4. SPS Přerov B

*** 

Sezóna 1995

Jihomoravský oblastní přebor družstev, skupina "B"

Konečná tabulka skóre                                
1. NK Bajda Kroměříž 69:20     26 bodů                          
2. NK - 94 Rostex Vyškov 68:20     26                          
3. KSK Vlčnov 51:49     18                          
4. TJ Sigma Hranice 50:46     14                          
5. SKP Přerov 38:60     8                          
6. TJ Slavoj Všetuly 29:63     8                          
7. TJ Sokol Bzenec 29:66     6                          
8. TJ Sokol Tři Dvory 49:59     6                          

Finále jihomoravského oblastního přeboru

NK Bajda Kroměříž - TJ Sokol Stařeč 0:5
SKP Žďár nad Sázavou - NK - 94 Vyškov 4:5
o 1. místo: TJ Sokol Stařeč - NK - 94 Rostex Vyškov 5:2

Konečné pořadí (vítěz postoupil do kvalifikace o postup do II. nohejbalové ligy)

1. TJ Sokol Stařeč
2. NK - 94 Rostex Vyškov
3. SKP Žďár nad Sázavou
3. NK Bajda Kroměříž

***

 

 

Sezóna 1996

Jihomoravský oblastní přebor družstev, skupina "C"

Konečná tabulka skóre                                
1. NK Šumperk "B" 74:46     26 bodů                          
2. NK - 94 Rostex Vyškov 70:39     24                          
3. TJ Sigma Hranice 60:57     20                          
4. TJ Sokol Tři Dvory 52:63     10                          
5. SKP Přerov 29:80     0                          

Finále jihomoravského oblastního přeboru

a) SKP Jihlava : KSK Vlčnov 3:2
b) NK Bajda Kroměříž : NK - 94 Rostex Vyškov 0:3
c) NK Šumperk "B" : Tatran Kohoutovice 3:2
vítězové a), b): SKP Jihlava : NK - 94 Rostex Vyškov 1:3
vítězové c), a): NK Šumperk "B" : SKP Jihlava 3:2
vítězové b), c): NK - 94 Rostex Vyškov : NK Šumperk "B" 3:2

Konečné pořadí (vítěz postoupil do II. nohejbalové ligy)

1. NK - 94 Rostex Vyškov
2. NK Šumperk "B"

3. SKP Jihlava

                                                      

***

 

 

 

Sezóna 1999

Jihomoravský oblastní přebor družstev sk. A

 

1. Žďár nad sázavou
2. TJ Útěchov
3. NK Šumperk B
4. Sokol Prostějov
5. NK Třebíč
6. Tři Dvory
7. NK Mohelnice
8. Vyškov

 

Jihomoravský oblastní přebor družstev sk. B

 


 

 

1. NK Vsetín
2. Bajda kroměříž
3. Vlčnov
4. Všetuly
5. Femax Hranice
6. Otrokovice
7. Němčice n H.
8. SK Přerov
9. Sokol Bzenec

 

***

Sezóna 2000

Jihomoravský oblastní přebor družstev sk. Jih

 

1. TJ Útěchov
2. Sokol Prostějov
3. Bajda Kroměříž
4. KSK Vlčnov
5. NK Dolly Otrokovice
6. St. stroje Němčice
7. TJ BOPO Třebíč

Mimo soutěž  startovalo v ve skupině jih družstvo Rosco Budapešť!

Jihomoravský oblastní přebor družstev sk. Sever

 

1. NK Šumperk
2. NK Vsetín
3. Slavoj Všetuly
4. Sokol Tři Dvory
5. TJ MEZ Mohelnice
6. NK Femax Hranice
7. SKP Přerov

Finále :

 

1. TJ Útěchov
2. NK Vsetín
3.-4. NK Šumperk
3.-4. Sokol Prostějov

***

Sezóna 2001

Jihomoravský krajský přebor družstev sk. A

 

1. TJ Útěchov
2. Sokol Tři Dvory
3. NK Šumperk
4. Strojírny Přerov
5. NK Mohelnice
6. NK Zábřeh

Jihomoravský krajský přebor družstev sk. B

 

1. Sokol Modřice B
2. Sokol Prostějov
3. TJ Útěchov B
4. Bystřice nad Pernštejnem
5. St. str. Němčice

Jihomoravský krajský přebor družstev sk. C

 

1. NK Vsetín
2. Bajda Kroměříž
3. KSK Vlčnov
4. Slavoj všetuly
5. NK Otrokovice

 

 

***

Sezóna 2002

Jihomoravský krajský přebor družstev sk. A

 

1. TJ Útěchov A 20 18     1     1 117   39 37
2. Sokol Modřice B  20 16     0     4 109   59 32
3. TJ Útěchov B 20 11     1     8   88   86 23
4. Dolní Loučky 20   7     2   11   77   95 16
5. Bystřice nad Pernštejnem 20   2     2   16   55 110   6
6. Holubice 20   2     2   16   54 110   6

 

 

 

Sk.B

1. NK Vsetín 38
2. Bajda Kroměříž 34
3. SKS Vlčnov 23
4. Valašské Meziříčí 13
5. Dolly Otrokovice 11
6. Němčice na Hané   1

***

Sezóna 2006

Jihomoravský krajský přebor družstev

 

1. TJ Sokol Jaroměřice nad Rokytnou  
2. NK Dolní Loučky  
3. TJ Útěchov  
4. NK 94 Vyškov B  
5. TJ Sokol SDS Exmost Modřice C

***

Sezóna 2007

Jihomoravský krajský přebor družstev

 

1. NK Holubice  
2. SKUNK Unkovice  
3. TJ Sokol Modřice C  
4. NK 94 Orel Vyškov B  
5. TJ Útěchov  
6. TJ Slavkov  

*****

sezóna 2008:

1. NK Holubice 10 6 3 1 51 18  15
2. SK Skunk Unkovice 10 5 5 0 55  : 36 15
3. NK Orel Vyškov B 10 4 2 4 40 : 43 10
4. TJ Sokol SDS Exmost Modřice C 10 4 1 5 40 : 47  9 
5. TJ Útěchov 10 4 0 6 32 : 42  8 
6. NK Sokol Slavkov 10 1 1 8 23 : 55

 3

*****

sezóna 2011:

1. NK R.U.M. Holubice 

2. TJ Útěchov

3. Sokol Modřice C

4. Sokol Modřice dorost

5. TJ Vyškov  

 

sezóna 2015:

 

Konečná tabulka 

     

1. TJ Sokol SDS EXMOST Modřice C
2. NK R.U.M. Holubice B
3. NK Pivovar Slavkov
4. NK START Jevišovka

sezóna 2016:

1. NK R.U.M. Holubice "B"

2. MNK SDS EXMOST Modřice "C"

3. NK R.U.M. Holubice "C"

4. NK START Jevišovka

5. MNK SDS EXMOST Modřice dorost soutěž nedokončil

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA