Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dlouhodobá soutěž mládeže 2017

Krajská soutěž starších žáků 2017

Účastní se hráči ročník narození 2002 a mladší.

Všichni hráči musí být na elektronické soupisce oddílu,  který je členem ČNS.

Soutěž se hraje turnajovým způsobem a bude obsahovat 3 turnaje trojic, 3 turnaje dvojic a 1 v singlu. Každý turnaj musí být odehrán v jiný den.

Rozhodčí zajistí pořadatel.

Pořadatel musí zajistit zdokumentování akce včetně kompletní fotodokumentace zaslat Vítu Havelkovi.

Účastníci neplatí startovné a hrají na své náklady

neděle

30. 4. 2017

Modřice

dvojice

9:00

neděle

7. 5. 2017

Holubice

jednotlivci

8:30

neděle

14. 5. 2017

Modřice

trojice

9:30

neděle

28. 5. 2017

Žďár

dvojice

9:00

neděle

11. 6. 2017

Žďár

trojice

9:30

neděle

25. 6. 2017

Modřice

trojice

9:30

neděle

10. 9. 2017

Holubice

dvojice

9:00

    Náhradní termín: Neděle 17. 9. 2017 – místo podle dohody

 

Hraje se podle platných Pravidel nohejbalu a Soutěžního řádu

Povinnostmi účastníků jsou:

a) Do stanoveného termínu zaslat řídícímu orgánu soutěže přihlášku do soutěže ve dvou stejnopisech. Přihláška musí obsahovat jméno, příjmení, adresu a telefon zodpovědného zástupce oddílu a musí být jím podepsána.

b) Dostavit se v určenou dobu před soutěží k prezentaci s elektronickou soupiskou a uvést při prezentaci jmenné složení jednotlivce, dvojice, trojice či družstva. Neprezentuje-li se stanovený počet hráčů, nemůže dvojice, trojice resp. družstvo v soutěži startovat. Smíšené sestavy nebo sestavy bez registrace se mohou turnajů zúčastnit ale pouze mimo soutěž.

c) Nastoupit k zápasu do 5 min po ohlášení jeho začátku pořadatelem (rozhlasem, v časovém pořadí a pod.). Nenastoupí-li, skrečuje se zápas ve prospěch soupeře.

Řídící výbor mládežnických soutěží

Vít Havelka, předseda Jm KNS – tel.: 733 163 365,  email:  havelka.vit@gmail.com

Turnaje:

 

První turnaj - dvojice Modřice:

Celkové pořadí:

1. MNK Modřice B – Jurka, Kolouch

2. MNK Modřice A – Svoboda, Čuoera

3. Žďár A – Šimek, Fňukal

4. MNK Modřice D – Buchta, Iláš

5. – 8. Modřice D, Modřice E, Holubice, Žďár C.

9. Žďár B

Průběžné pořadí po prvním turnaji:

1. Jurka, Kolouch             6bodů

3. Svoboda, Čupera        4body

5. Šimek, Fňukal              3body

7. Buchta, Iláš                   2body

9. Bednář, Sluka, Jahoda, Nesnídal, Dlabka, Koukal, Němec, Bobek        1bod

 

2. turnaj - singly Holubice:

Konečné pořadí turnaje:

1. Žďár B (Fňukal) 6b.

2. MNK Modřice D (Čupera) 4b.

3. MNK Modřice C (Jurka) 3b.

4. MNK Modřice B (Svoboda) 2b.

5. – 8. Kolouch, Šimek, Dlabka, Kordiovský  1b.

9. MNK Modřice E (Vojáček)

Průběžné pořadí po dvou turnajích:

 

 

  1. Jurka (Modřice) 9b.

      Fňukal (Žďár) 9b.

  3. Čupera (Modřice) 8b.

  4. Kolouch (Modřice) 7b.

  5. Svoboda (Modřice) 6b.

  6. Šimek (Žďár) 4b.

  7. Buchta (Modřice), Iláš (Modřice), Dlabka F. (Holubice) 2b.

10. Bednář, Sluka, Jahoda, Nesnídal, Koukal, A. Kordiovský, Němec, Bobek 1b.

 

3. turnaj - trojice Modřice:

Celkové pořadí turnaje:

1. UNITOP SKP Žďár nad Sázavou - 6b.

2. MNK SILNICE GROUP Modřice A – 4b.

3. MNK SILNICE GROUP Modřice B – 3b.

4. MNK SILNICE GROUP Modřice C – 2b.

5. NK R.U.M. Holubice – 1b.

Průběžné pořadí JMK po 3. Turnaji:

  1. Fňukal                                                          15b.

  2. Čupera, Jurka                                              12b.

  4. Svoboda, Šimek                                          10b.

  6. Kolouch                                                         9b.

  7. Bukáček O.                                                   6b.

  8. Nesnídal, Buchta, Iláš, Jahoda,                  5b.

12. Bednář, Sluka, Dlabka                                 3b.

15. Kordiovský A.                                               2b.

16. Němec, Bobek, Kordiovský D., Koukal       1b.

20. Bukáček A.                                                    0b. 

*** 

4. Turnaj dvojic na kurtech SKP Žďár nad Sázavou 28. 5. 2017

čtvrtfinále:

Modřice A – Žďár C                        2:0

Žďár A – Modřice E                        2:0

Modřice B – Modřice C                   2:0

Žďár B – Modřice D                        1:2

Semifinále:

Modřice A – Žďár A                        2:1

Modřice B – Modřice D                  2:0

O 3. místo:

Modřice D – Žďár A                       0:2

Finále:

Modřice A – Modřice B                 0:2 (5:10, 2:10)

Celkové pořadí:

1. MNK Modřice B – Jurka, Kolouch  6b.

2. MNK Modřice A – Svoboda, Čupera  4b.

3. Žďár A – Šimek, Fňukal  3b.

4. MNK Modřice D – Sluka, Bednář  2b.

5. – 8. Modřice C, Modřice E, Žďár C, Žďár B.   1b.

9. – 11. Žďár D, Žďár E, Holubice

 

Průběžné pořadí po čtvrtém turnaji:

  1. Jurka, Fňukal          18 bodů

  3. Čupera                     16 bodů

  4. Kolouch                   15 bodů

  5. Svoboda                  14 bodů

  6. Šimek                       13 bodů

  7. Nesnídal, Iláš, Buchta, Jahoda, O. Bukáček        6 bodů

12. Bednář, Sluka            5 bodů

14. F. Dlabka                    3 body

15. Němec, A. Kordiovský                2 body

17. Bobek, Sobotka, Cempírek, Krmášek, D. Kordiovský, Koukal          1 bod

23. A. Bukáček       0 bodů 

*** 

5. turnaj - trojice                             Žďár nad Sázavou

Pořadí zápasů:

1. Modřice A – Žďár C                   2:0 (10:2, 10:4)

2. Žďár A – Modřice C                   0:2 (8:10, 9:10)

3. Žďár B – Žďár C                          2:0 (10:6, 10:3)

4. Modřice B – Modřice C            0:2 (5:10, 8:10)

5. Modřice A – Žďár B                   2:0 (10:3, 10:5)

6. Žďár A – Modřice B                   0:2 (8:10, 1:10)

Vložené čtvrtfinále:

Žďár B – Žďár A                               2:0 (10:7, 10:3)

Žďár C – Modřice B                        1:2 (5:10, 10:3, 6:10)

Semifinále:

Modřice A – Žďár B                        2:0 (10:4, 10:1)

Modřice B – Modřice C                 0:2 (6:10, 7:10)

O 3. místo:

Žďár B – Modřice B                        1:2 (8:10, 10:6, 9:10)

Finále:

Modřice A – Modřice C                  2:1 (10:4, 9:10, 10:9)

 

Pořadí turnaje:

1. Modřice A     (Michael Svoboda, Lukáš Čupera, Ondřej Jurka)  6b.

2. Modřice C      (Tomáš Jahoda, Štěpán Nesnídal, Patrik Kolouch)  4b.

3. Modřice B      (Tadeáš Bednář, Michal Buchta, Patrik Iláš)  3b.

4. Žďár B              (Filip Němec, Adam Bukáček, Matěj Sobotka)  2b.

5. až 6.  Žďár C   (David Krmášek, Jaroslav Cempírek, Marek Zapletal, František Sládek) 1b.

5. až 6.  Žďár A  (Štěpán Šimek, Ondřej Bukáček, Tomáš Stejskal) 1b.

 

Celkové pořadí po 5. turnajích:

  1. Jurka              24b.

  2. Čupera          22b.

  3. Svoboda       20b.

  4. Kolouch        19b.

  5. Fňukal           18b.

  6. Šimek            14b.

  7. Nesnídal, Jahoda     10b.

  9. Iláš, Buchta                   9b.

11. Bednář            8b.

12. O. Bukáček    7b.

13. Sluka               5b.

14. Němec            4b.

15. Sobotka, Dlabka         3b.

17. A. Bukáček, Cempírek, Krmášek, A. Kordiovský        2b.

21. Bobek, Zapletal, Sládek, Stejskal, D. Kordiovský, Koukal     1b.

  ***

6. turnaj Přeboru JMK starších žáků 2017 – Modřice 25. Června 2017

 

Modřice A

Žďár

Holubice

Modřice B

 

Modřice A

 

2:0

2:0

2:0

6b.

Žďár

0:2

 

2:0

0:2

2b.

Holubice

0:2

0:2

 

0:2

0b.

Modřice B

0:2

2:0

2:0

 

4b.

 

Pořadí zápasů:

1. Modřice A – Modřice B            2:0          (10:2, 10:1)

2. Žďár – Holubice                          2:0          (10:5, 10:3)

3. Modřice A – Holubice               2:0          (10:2, 10:6)

4. Modřice B – Žďár                       2:0          (10:5, 10:4)

5. Modřice B – Holubice               2:0          (10:3, 10:4)

6. Modřice A – Žďár                       2:0          (10:8, 10:3)

 

 

Konečné pořadí turnaje:

1. MNK Modřice A                         6b.         (Svoboda, Jahoda, Iláš, Nesnídal)

2. MNK Modřice B                          4b.         (Buchta, Sluka Bednář)

3. SKP Žďár nad Sázavou              3b.         (Němec, O. Bukáček, A. Bukáček)

4. NK R.U.M. Holubice                 2b.         (Dlabka, A. Kordiovský, D. Kordiovský)

 

 

Celkové průběžné pořadí po 6. turnajích:

  1. Svoboda       26 bodů

  2. Jurka              24 bodů

  3. Čupera          22 bodů

  4. Kolouch        19 bodů

  5. Fňukal           18 bodů

  6. Jahoda, Nesnídal      16 bodů

  8. Iláš                  15 bodů

  9. Šimek            14 bodů

10. Buchta          13 bodů

11. Bednář          12 bodů

12. O. Bukáček  10 bodů

13. Sluka                9 bodů

14. Němec            7 bodů

15. A. Bukáček, Dlabka    5 bodů

17. A. Kordiovský              4 body

18. Sobotka, D. Kordiovský           3 body

20. Cempírek, Krmášek                  2 body

22. Bobek, Zapletal, Sládek, Stejskal, Koukal      1 bod

        

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA