Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dlouhodobá soutěž mládeže 2016

Soutěž pořádá Jihomoravský krajský nohejbalový svaz.

Účastní se hráči ročník narození 2004 a mladší.

Všichni hráči musí být na elektronické soupisce oddílu,  který je členem ČNS.

Soutěž se hraje turnajovým způsobem a bude obsahovat 3 turnaje trojic, 3 turnaje dvojic a 1 v singlu. Každý turnaj musí být odehrán v jiný den.

Rozhodčí zajistí pořadatel.

Pořadatel musí zajistit zdokumentování akce včetně kompletní fotodokumentace s aktuálním datem na denním tisku a zaslat Ing Hanákovi.

Účastníci neplatí startovné a hrají na své náklady

Hraje se podle platných Pravidel nohejbalu a Soutěžního řádu

neděle

24. 4. 2016

Modřice

dvojice

9:00

neděle

1. 5. 2016

Holubice

jednotlivci

8:30

neděle

15. 5. 2016

Modřice

trojice

9:30

neděle

29. 5. 2016

Modřice

dvojice

9:00

neděle

5. 6. 2016

Modřice

trojice

9:30

neděle

12. 6. 2016

Žďár

trojice

9:30

neděle

4. 9. 2016

Holubice

dvojice

9:00

Povinnostmi účastníků jsou:

a) Do stanoveného termínu zaslat řídícímu orgánu soutěže přihlášku do soutěže ve dvou stejnopisech. Přihláška musí obsahovat jméno, příjmení, adresu a telefon zodpovědného zástupce oddílu a musí být jím podepsána.

b) Dostavit se v určenou dobu před soutěží k prezentaci s elektronickou soupiskou a uvést při prezentaci jmenné složení jednotlivce, dvojice, trojice či družstva. Neprezentuje-li se stanovený počet hráčů, nemůže dvojice, trojice resp. družstvo v soutěži startovat. Smíšené sestavy a nebo sestavy bez registrace se mohou turnajů zúčastnit ale pouze mimo soutěž.

c) Nastoupit k zápasu do 5 min po ohlášení jeho začátku pořadatelem (rozhlasem, v časovém pořadí a pod.). Nenastoupí-li, skrečuje se zápas ve prospěch soupeře.

Řídící výbor mládežnických soutěží

Ing. Jaroslav Hanák, předseda JmKNS – tel.: 723 805 989     hanak.corfina@tiscali.cz

Antonín Stehlík, komise mládeže JmKNS – tel.:604 446 153   a-stehlik@seznam.cz

Roman Dlabka, ved. NK Holubice - tel.: 737 876 207   roman.dlabka@seznam.cz

*****

1. turnaj přeboru JMK  – dvojice

Modřice 24. 4. 2016 (9:00 – 13:45)

Prezenční listina:

SKP Žďár nad Sázavou A (Bukáček Adam, Bukáček Ondřej)

SKP Žďár nad Sázavou B (Petr Němec, Daniel Bobek)

NK R.U.M. Holubice A (Kordiovský Adam, Kordiovský Daniel)

NK R.U.M. Holubice B (Dlabka František, Růžička Maxim)

MNK SDS EXMOST Modřice A (Patrik Iláš, Patrik Kolouch)

MNK SDS EXMOST Modřice B (Michal Buchta, Lukáš Čupera)

MNK SDS EXMOST Modřice C (Michael Svoboda, Tadeáš Bednář)

MNK SDS EXMOST Modřice D (Tomáš Jahoda, Ondřej Jurka)

 

A

Modřice A

Žďár B

Holubice A

Modřice D

 

Modřice A

 

2:0

1:1

1:1

2.

Žďár B

0:2

 

1:1

1:1

3.

Holubice A

1:1

1:1

 

0:2

4.

Modřice D

1:1

1:1

2:0

 

1.

 

B

Modřice B

Žďár A

Holubice B

Modřice C

 

Modřice B

 

2:0

2:0

1:1

1.

Žďár A

0:2

 

2:0

1:1

3.

Holubice B

0:2

0:2

 

0:2

4.

Modřice C

1:1

1:1

2:0

 

2.

Základní skupiny:

  1. Modřice A – Modřice D 1:1 (3:10, 10:4)

  2. Modřice B – Modřice C 1:1 (10:4, 6:10)

  3. Žďár B – Holubice A 1:1 (10:7, 9:10)

  4. Žďár A – Holubice B 2:0 (10:5, 10:2)

  5. Modřice A – Holubice A 1:1 (10:8, 9:10)

  6. Modřice B – Holubice B 2:0 (10:1, 10:1)

  7. Žďár B – Modřice D 1:1 (10:7, 7:10)

  8. Žďár A – Modřice C 1:1 (10:4, 4:10)

  9. Modřice A – Žďár B 2:0 (10:5, 10:7)

10. Modřice B – Žďár A 2:0 (10:4, 10:3)

11. Holubice A – Modřice D 0:2 (3:10, 4:10)

12. Modřice C – Holubice B 2:0 (10:1, 10:2)

Čtvrtfinále:

13. Modřice D – Holubice B 2:0 (10:2, 10:1)

14. Modřice B – Holubice A 2:0 (10:8, 10:1)

15. Modřice A – Žďár A 2:0 (10:2, 10:1)

16. Modřice C – Žďár B 2:0 (10:5, 10:8)

Semifinále:

17: Modřice D – Modřice B 2:1 (10:6, 9:10, 10:7)

18. Modřice A – Modřice C 0:2 (7:10, 9:10)

O 3. Místo:

Modřice B – Modřice A 1:2 (10:2, 7:10, 7:10)

Finále:

Modřice D – Modřice C 1:2 (9:10, 10:3, 9:10)

Celkové pořadí:

1. Modřice C – Svoboda, Bednář

2. Modřice D – Jahoda, Jurka

3. Modřice A – Iláš, Kolouch

4. Modřice B – Buchta, Čupera

5. – 8. Žďár B, Holubice B, Žďár A, Holubice A

*****

2. turnaj Přeboru Jihomoravského kraje mladších žáků –singl Holubice 1. 5. 2016

Prezenční listina:

Sk. A:

1.Ondřej Jurka 5264 - MNK Modřice

2.Michael Svoboda 5287 - MNK Modřice

3.Patrik Kolouch 5268 - MNK Modřice

4.Ondřej Bukáček 3963 - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

5.Daniel Bobek 5384 - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

 

Sk. B:

1.Lukáš Čupera 5250 - MNK Modřice

2.Filip Němec  4664- UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

3.Tomáš Jahoda 5262 - MNK Modřice

4.Adam Bukáček 4665 - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

5.František Dlabka 5731 – NK R.U.M. Holubice

 

Čtvrtfinále:

Modřice B – Žďár A 2:0 (10:9, 10:4)

Modřice D – Modřice E 2:0 (10:1, 10:3)

Modřice C – Žďár B 2:0 (10:1, 10:1)

 

Semifinále:

Modřice B – Modřice C 2:1 (4:10, 10:5, 10:7)

Modřice D – Modřice A 1:2 (5:10, 10:5, 7:10)

 

O 3. Místo:

Modřice D – Modřice C 2:0 (10:2, 10:2)

 

Finále:

Modřice B – Modřice A 2:1 (10:9, 9:10, 10:8)

 

Celkové pořadí:

1. Lukáš Čupera (MNK SDS EXMOST Modřice)   6b.
2. Patrik Kolouch (MNK SDS EXMOST Modřice)   4b.
3. Ondřej Jurka (MNK SDS EXMOST Modřice)   3b.
4. Michael Svoboda (MNK SDS EXMOST Modřice)   2b.
5. - 8. Tomáš Jahoda (MNK SDS EXMOST Modřice), Ondřej Bukáček, Adam Bukáček, Filip Němec (PKS OKNA Žďár nad Sázavou) 1b.

9. - 10. Daniel Bobek (PKS OKNA Žďár nad Sázavou) a František Dlabka (NK R.U.M. Holubice) 0b.

*****

3. turnaj přeboru JMK mladších žáků 2016 – trojice

Modřice 15. 5. 2016

Modřice B – Modřice C                      1:1 (10:9, 7:10)

Žďár – Holubice                                 1:1 (8:10, 10:2)

Holubice – Modřice B                        0:2 (2:10, 9:10)

Modřice C – Modřice A                      2:0 (10:4, 10:6)

Modřice A – Holubice                        2:0 (10:6, 10:1)

Modřice B – Žďár                               2:0 (10:8, 10:8)

Žďár – Modřice A                              2:0 (10:4, 10:7)

Holubice – Modřice C                        0:2 (7:10, 2:10)

Modřice C – Žďár                               2:0 (10:5, 10:6)

Modřice A – Modřice B                      1:1 (10:9, 8:10)

Semifinále:

Modřice B – Žďár                               0:2 (7:10, 6:10)

Modřice A – Modřice C                      2:0 (2:10, 8:10)

O 3 místo:

Modřice B – Modřice C                      0:2 (9:10, 8:10)

Finále:

Modřice A – Žďár                              2:0 (10:8, 10:3)

 

Pořadí 3. turnaje trojic:

1. MNK SDS EXMOST Modřice A (Svoboda, Bednář, Kolouch)               6b.
2. PKS okna Žďár nad Sázavou (O.Bukáček, A.Bukáček, Bobek, Němec)  4b.
3. MNK SDS EXMOST Modřice C (Jurka, Nesnídal, Buchta)                     3b.
4. MNK SDS EXMOST Modřice B (Čupera, Jahoda, Iláš)                           2b.

5. NK R.U.M. Holubice (D. Kordiovský, A. Kordiovský, Dlabka)               1b.

*****

4. turnaj mladších žáků Jihomoravského kraje – dvojice                                                            Modřice 29. 5. 2016

 

Modřice A

Svoboda 5287

Jahoda 5262

Modřice B

Čupera 5250

Iláš 5260

Modřice C

Bednář 5238

Kolouch 5268

Modřice D + Žďár

Jurka 5264

Němec 4664

Žďár nad Sázavou

O. Bukáček  3963

A. Bukáček  4665

 

 

1.Modřice A – Modřice D 0:2 (4:10, 8:10)

2.Modřice B – Modřice C 2:0 (10:7, 10:9)

3.Modřice D – Žďár 2:0 (10:5, 10:2)

4.Modřice B – Modřice A 2:0 (10:5, 10:9)

5.Modřice C – Žďár 2:0 (10:2, 10:6)

6.Modřice A – Modřice C 2:0 (10:6, 10:7)

7.Modřice B – Žďár 2:0 (10:6, 10:5)

8.Modřice C – Modřice D 0:2 (5:10, 5:10)

9.Žďár – Modřice A 1:1 (5:10, 10:2)

10. Modřice D – Modřice B 1:1 (10:6, 7:10)

 

 

Žďár n. S.

Modřice A

Modřice B

Modřice C

Modřice D

 

 

Žďár nad Sázavou

 

1:1

0:2

0:2

0:2

1b.

5.

Modřice A

1:1

 

0:2

2:0

0:2

3b.

3.

Modřice B

2:0

2:0

 

2:0

1:1

7b.

1.

Modřice C

2:0

0:2

0:2

 

0:2

2b.

4.

Modřice D

2:0

2:0

1:1

2:0

 

7b.

2.

 

 

Semifinále:

 

Modřice D – Modřice C 0:2 (6:10, 9:10)

Modřice B – Modřice A 0:2 (4:10, 9:10)

 

O 3. místo:

 

Modřice D – Modřice B 2:0 (10:7, 10:6)

 

Finále:

 

Modřice A – Modřice C 2:0 (10:8, 10:8)

 

Celkové pořadí turnaje dvojic:

 

1.Modřice A (Svoboda, Jahoda) 6b.

2.Modřice C (Bednář, Kolouch) 4b.

3.Modřice D + Žďár (Jurka, Němec) 3b.

4.Modřice B (Čupera, Iláš) 2b.

5.Žďár nad Sázavou (O.+A. Bukáček) 1b.

Pořadí po čtyřech turnajích:

1.Svoboda 20b. (Modřice)

2.Kolouch 17b. (Modřice)

3.Bednář 16b. (Modřice)

4.Jurka 13b. (Modřice), Jahoda 13b. (Modřice)

6.Čupera 12b. (Modřice)

7.Němec 8b. (Žďár)

8.A. Bukáček 7b. (Žďár), O. Bukáček 7b. (Žďár), Iláš 7b. (Modřice)

11.Bobek 5b. (Žďár)

12.Nesnídal 3b. (Modřice)

13.Buchta 2b. (Modřice), Dlabka 2b. (Holubice), A. Kordiovský 2b. (Holubice), D. Kordiovský 2b. (Holubice)

17.Růžička 1b. (Holubice)

 

Fotodokumentace na - http://modrice.galerie.cz/6517540-4-turnaj-jmk

*****

5. turnaj přeboru JMK v nohejbalu mladších žáků 2016 – trojice

 

Modřice 5. června 2016

Prezenční listina:

Modřice A: Čupera Lukáš – 5250, Iláš Patrik – 5260, Kolouch Patrik – 5268

Modřice B: Jurka Ondřej – 5264, Berdnář Tadeáš – 5238, Svoboda Michael – 5287

Modřice C: nesnídal Štěpán – 5277, Jahoda Tomáš – 5262, Kalvoda Marek – 5266

Holubice: Dlabka František – 5731, Hložek David – 5732, Růžička Maxim – 5736

1.Modřice B-Modřice C 1:1 (8:10, 10:6)

2.Modřice A-Holubice 2:0 (10:3, 10:2)

3.Madřice A-Modřice C 2:0 (10:3, 10:3)

4.Modřice B-Holubice 2:0 (10:2, 10:3)

5.Modřice C-Holubice 2:0 (10:2, 10:3)

6.Modřice A-Modřice B 1:1 (10:9, 9:10)

 

Modřice A

Modřice B

Modřice C

Holubice

 

Modřice A

 

1:1

2:0

2:0

 

Modřice B

1:1

 

1:1

2:0

 

Modřice C

0:2

1:1

 

2:0

 

Holubice

0:2

0:2

0:2

 

 

Semifinále:

Modřice B – Modřice C 2:0 (10:2, 10:6)

Modřice A – Holubice 2:0 (10:1, 10:1)

O 3. Místo:

Modřice C – Holubice 2:0 (10:1, 10:2)

Finále:

Modřice A – Modřice B 1:2 (7:10, 10:8, 9:10)

Celkové pořadí:

  1. Modřice B (Jurka, Svoboda, Bednář) 6b.

  2. Modřice A (Čupera, Iláš, Kolouch) 4b.

  3. Modřice C (Jahoda, nesnídal, Kalvoda) 3b.

  4. Holubice (Dlabka, Hložek, Růžička) 2b.

Průběžné pořadí dlouhodobé soutěže po pěti turnajích:

1. Svoboda (Modřice) 26b.

2. Bednář (Modřice) 22b.

3. Kolouch (Modřice) 21b.

4. Jurka (Modřice) 19b.

5. Čupera, Jahoda (Modřice) 16b.

7. Iláš (Modřice) 11b. 

8. Němec (Žďár) 8b. 

9. A. Bukáček, O. Bukáček (Žďár) 7b.

11. Nesnídal (Modřice) 6b. 

12. Bobek (Žďár) 5b.

13. Dlabka (Holubice) 4b. 

14. Růžička (Holubice) 3b. 

15. Buchta  (Modřice), A. Kordiovský, D. Kordiovský (Holubice)  2b.

Fotodokumentace - http://modrice.galerie.cz/6518704-5-turnaj-jmk

*****

VI. turnaj přeboru JMK  Žďár nad Sázavou 12.6. 2016

 

SKP Žďár nad Sázavou - Adam Bukáček, Filip Němec, Daniel Bobek

MNK Modřice A - Michael Svoboda, Tadeáš Bednář, Ondřej Jurka

MNK Modřice B - Štěpán Nesnídal, Patrik Kolouch, Patrik Iláš

SKP - Modřice A   0:2 (5:10, 8:10), 0:2 (5:10, 7:10)

Modřice A - Modřice B 2:0 (10:4, 10:9), 2:0 (10:5, 10:3)

SKP - Modřice B 0:2 (3:10, 9:10), 0:2 (1:10, 3:10)

 

1. Modřice A  8 bodů  (6)

2. Modřice B  4 body  (4)

3. SKP Žďár   0 bodů  (3)

 

Průběžné pořadí dlouhodobé soutěže po šesti turnajích:

  1. Svoboda (Modřice) 32b.

  2. Bednář (Modřice) 28b.

  3. Kolouch (Modřice), Jurka (Modřice) 25b.

  5. Čupera (Modřice), Jahoda (Modřice) 16b.

  7. Iláš (Modřice) 15b.

  8. Němec (Žďár) 11b. 

  9. Nesnídal (Modřice), A. Bukáček (Žďár) 10b.  

11. Bobek (Žďár) 8b.

12. Bukáček (Žďár) 7b.

13. Dlabka (Holubice) 4b. 

14. Růžička (Holubice) 3b. 

15. Buchta  (Modřice), A. Kordiovský, D. Kordiovský (Holubice)  2b.

***

 7. turnaj přeboru JMK mladších žáků - dvojice v areálu NK R.U.M. Holubice.

Pořadí dvojic:
1. MNK SDS EXMOST Modřice B (Michael Svoboda, Tomáš Jahoda)
2. NK R.U.M. Holubice A (Daniel Kordiovský, Adam Kordiovský)
3. MNK SDS EXMOST Modřice A (Lukáš Čupera, Štěpán Nesnídal)
4. MNK SDS EXMOST Modřice C (Tadeáš Bednář, Patrik Iláš)
5. NK R.U.M. Holubice B (František Dlabka, David Hložek)
6. SKP Žďár nad Sázavou B (Matěj Sobotka, Filip Němec)
7. NK R.U.M. Holubice C (Maxim Růžička, Roman Dlabka)
8. SKP Žďár nad Sázavou A (Ondřej Bukáček, Adam Bukáček)

Celkové pořadí Přeboru JMK mladších žáků 2016:
  1. Michael Svoboda 38b.
  2. Tadeáš Bednář 30b.
  3. Patrik Kolouch 25b.
  4. Ondřej Jurka 25b.
  5. Tomáš Jahoda 22b.
  6. Lukáč Čupera 19b.
  7. Patrik Iláš 17b.
  8. Štěpán Nesnídal 13b.
  9. Filip Němec 12b.
10. Adam Bukáček 11b.
11. Daniel Bobek 8b.
12. Ondřej Bukáček 8b.
13. Adam Kordiovský 6b.
14. Daniel Kordiovský 6b.
15. František Dlabka 6b.
16. Michal Buchta 2b.
17. David Hložek 1b.
18. Matěj Sobotka 1b.
19. Tomáš Koukal 1b.
20. Jakub Kostelecký 1b.
21. Roman Dlabka 1b.

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA