Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dlouhodobá soutěž mládeže 2015

Termínový kalendář Jm. dlouhodobé soutěže dorostu pro rok 2015

 

Soutěž pořádá Jihomoravský krajský nohejbalový svaz.

Účastní se hráči ročník narození 1996 a mladší.

Všichni hráči musí být na elektronické soupisce oddílu,  který je členem ČNS.

Soutěž se hraje turnajovým způsobem a bude obsahovat 3 turnaje trojic, 3 turnaje dvojic a 1 v singlu. Každý turnaj musí být odehrán v jiný den.

Rozhodčí zajistí pořadatel.

Pořadatel musí zajistit zdokumentování akce včetně kompletní fotodokumentace s aktuálním datem na denním tisku a zaslat Ing Hanákovi.

Účastníci neplatí startovné a hrají na své náklady

Hraje se podle platných Pravidel nohejbalu a Soutěžního řádu

 

1. Turnaj:   26. dubna - dvojice (Modřice)

2. turnaj:      1. května - singly  (Holubice) - nekonal se. Déšť.

3. turnaj:    16. května - trojice   (Ivanovice na Hané)

4. turnaj:    30. května - trojice (Modřice)

5. turnaj:      7. června - dvojice (Modřice)

2. turnaj - náhradní termín:  14. června - singly (Holubice)

6. turnaj:    28. června - trojice  (Ivanovice na Hané)

7. turnaj:    13. září - dvojice (Modřice)

 

Povinnostmi účastníků jsou:

 

a) Do stanoveného termínu zaslat řídícímu orgánu soutěže přihlášku do soutěže ve dvou stejnopisech. Přihláška musí obsahovat jméno, příjmení, adresu a telefon zodpovědného zástupce oddílu a musí být jím podepsána.

b) Dostavit se v určenou dobu před soutěží k prezentaci s elektronickou soupiskou a uvést při prezentaci jmenné složení jednotlivce, dvojice, trojice či družstva. Neprezentuje-li se stanovený počet hráčů, nemůže dvojice, trojice resp. družstvo v soutěži startovat.

c) Nastoupit k zápasu do 5 min po ohlášení jeho začátku pořadatelem (rozhlasem, v časovém pořadí a pod.). Nenastoupí-li, skrečuje se zápas ve prospěch soupeře.

 

Řídící výbor mládežnických soutěží

Ing. Jaroslav Hanák, předseda JmKNS – tel.: 723 805 989     hanak.corfina@tiscali.cz

Antonín Stehlík, komise mládeže JmKNS – tel.:604 446 153   a-stehlik@seznam.cz

Roman Dlabka, ved. NK Holubice - tel.: 737 876 207   roman.dlabka@seznam.cz

 

Jihomoravská turnajová soutěž dorostu

1. turnaj - dvojice (Modřice) 26. 4. 2015
1. Modřice A - Boleloucký, Bartoš 7b.
2. Rozvíz - Indra, Gürtler 5b.
3. Modřice B - Brenner, Jonas 4b.
4. Modřice C - Šrenk, Kudláček. 3b.
5. Holubice A - Beneš, Sušil 2b.
6. Holubice B - Nohel, Krejčiřík 1b.

***

1. Turnaj dvojic mladších žáků v Modřicích - není součástí Přeboru dorostu

1. Žďár nad Sázavou (Šimek, Bukáček, Bukáček)
2. Modřice A (Lukáš Čupera, Tadeáš Bednář)
3. Modřice B (Michael Svoboda, Patrik Iláš ml.)...
4. Modřice C (Marek Kalvoda, Tomáš Jahoda)

***

2. turnaj - singly (Holubice) - nekonal se kvůli nepříznivému počasí. Náhradní termín je 14. 6. v Holubicích

***

3. turnaj - trojice (Ivanovice)

POŘADÍ :                

1.) Ivanovice „A“ Gürtler,Chujac,Indra 4 body

2.) Modřice „A“ Boleloucký,Bartoš,Jonas 2 body

 

CELKOVÉ POŘADÍ PO TŘECH TURNAJÍCH

1.) TJ Sokol SDS Exmost Modřice „A“ 9 bodů

2.) NK Rozvíz Ivanovice na Hané 9 bodů

3.) TJ Sokol SDS Exmost Modřice „B“ 4 body

4.) TJ Sokol SDS Exmost Modřice „C“ 3body

5.) NK R.U.M. Holubice „A“ 2 body

6.) NK R.U.M. Holubice „B“ 1 bod

 

Poznámka : Družstvo NK Holubice z důvodu onemocnění hráče přijelo na turnaj trojic jen s dvěma hráči . Ivanovice jim pujčilo hráče ,ale bohužel i když se turnaje zůčastnili a hráli ,tak jim výsledky nebyly započítávány do celkového hodnocení . 

***

4. turnaj - trojice (Modřice)

Modřice „A“ -  Holubice 2 : 0 2 : 0 (10:5;10:3)

Rozviz  -Holubice 2 : 1 2 : 1 (10:7;6:10;10:7)

Modřice „A“ – Rozviz 2 : 0 2 : 0 (10:7;10:9)

 

Bodování do dlouhodobé soutěže 

 

Modřice „A“  - Boleloucký, Bartoš, Jonas  4 body

Ivanovice „A“ - Indra, Gürtler, Svobodnik  2 body

Holubice „A“ - Sušil, Krejčiřík, Nohel 1 bod

 

Celkové pořadí po čtyřech turnajích 

 

1. TJ Sokol SDS Exmost Modřice „A“                 13 bodů

2. NK Rozviz Ivanovice n/H „A“                          11 bodů

3. TJ Sokol SDS Exmost Modřice „B“                   4 body

4. NK R.U.M. Holubice „A“                                   3 body

5. TJ Sokol SDS Exmost Modřice „C“                  3 body

6. NK R.U.M. Holubice „B“                                   1 bod

***

Pátý turnaj přeboru jihomoravského kraje, dvojice - Modřice 7.6. 2015

SESTAVY : 

Modřice „A“: Boleloucký Quido, Bartoš Jan,

Rozviz „A“ Indra Petr, Svobodník Jan, Gürtler Samuel

Holubice „A“  Michal Nohel, Ondřej Beneš

Holubice „B“ Lukáš Sušil, Tomáš Krejčiřík

Modřice „B“ Tomáš Svoboda, Michal Jonas

Modřice „C“ Tomáš Brenner , Jakub Matějovič

Modřice „D“ Adam Kudláček, Jakub Dujka (mimo soutěž)

 

Pořadí zápasů ve skupinách

 

1 Modřice „A“- Modřice „C“    2:0 (10:5; 10:4) sk. A

2 Holubice „B“ – Modřice „D“ 1:1 (5:10; 10:6) sk. A

3 Rozviz – Modřice „B“ 2:0 (10:9; 10:6) sk. B

4 Modřice „D“- Modřice „C“ 1:1 (10:8;  5:10) sk. A

5 Holubice „B“-Modřice „A“ 0:2 (1:10; 6:10) sk. A

6 Rozvíz – Holubice „A“ 2:0 (10:7; 10:3) sk. B

7 Holubice „B“-Modřice „C“ 0:2 (5:10; 9:10) sk. A

8   Holubice „A“- Modřice „B“ 0:2(9:10; 8:10) sk. B

9 Modřice „A“- Modřice „D“ 2:0(10:3; 10:1) sk. A

 

Vložené  čtvrtfinále

Modřice „C“ – Holubice „A“ 2:0 (10:7; 10:7)

Modřice „B“ – Modřice „D“ 2:0 (10:8; 10:4)

Semifinále

Modřice „A“- Modřice „D“ 2:0 (10:9; 10:7)

Rozviz – Modřice „C“ 2:0 (10:6; 10:7)

O třetí místo

Modřice „B“ – Modřice „C“ 2:0 (10:7; 10:7)

Finále

      Modřice „A“ – Rozviz 2:0 (10:6; 10:8)

Pořadí

1.) Modřice „A“ 8 bodů

2.) Rozviz 6 bodů

3.) Modřice „B“ 5 bodů

4.) Modřice „C“ 4 body

5.) Modřice „D“ 0 bodů

6.) Holubice „A“ 2 body

7.) Holubice „B“ 1 bod

Celkové pořadí po pěti turnajích 

 

1. TJ Sokol SDS Exmost Modřice „A“                 21 bodů

2. NK Rozvíz Ivanovice n/H „A“                          17 bodů

3. TJ Sokol SDS Exmost Modřice „B“                   9 bodů

4. TJ Sokol SDS Exmost Modřice „C“                 7 bodů

5. NK R.U.M. Holubice „A“                                   5 bodů

6. NK R.U.M. Holubice „B“                                    2 body

***

 

Druhý turnaj mladších žáků dvojic - Modřice: není součástí Přeboru dorostu

Modřice 14. 6. 2015:

Turnaj dvojic:

1. Modřice A - Tadeáš Bednář, Lukáš Čupera 
2. Modřice B - Patrik Iláš, Michael Svoboda
3. Modřice C - Tomáš Jahoda, Michal Buchta, Marek Kalvoda

Modřice A - Modřice C - 2:0 (10:6, 10:3)
Modřice B - Modřice C - 2:0 (10:9, 10:4)
Modřice A - Modřice B - 2:1 (8:10, 10:6 10:6)
 
Zápas trojic:
Lukáš, Patrik, Michal - Michael, Marek, Tomáš a Tadeáš 2:0 (10:3, 10:6)

mz-93.jpg

***

II. odložený turnaj singlistů přeboru dorostu Jihomoravského kraje.

Holubice 14. 6. 2015

Modřice „A“ Jonas Michal , Matejovič Jakub

Holubice „A“ Sušil Lukáš , Krejčiřík Tomáš

Ivanovice „A“ Indra Petr , Svobodník Jan

 

Semifinále

Jonas : Matejovič 2:0 / 10:6 ; 10:2/

Sušil : Indra 0:2 /6:10 ; 9:10/

O třetí místo

Matejovič : Sušil 1:2 /5:10 ; 10:9 ; 5:10/

FINÁLE

Jonas : Indra 1:2 /10:9 ; 1:10 ; 9:10/

Pořadí v singlech 

1. Ivanovice n/H  /Indra Petr/ 7 bodů

2. Modřice /Jonas Michal/ 5 bodů  

3. Holubice /Sušil Lukáš/ 4 body

4. Modřice /Matejovič Jakub/ 3 body

5. Ivanovice /Svobodník Jan/ 2 body

6. Holubice /Krejčiřík Tomáš/ 1 bod

 

Celkové pořadí po pěti turnajích 

1. TJ Sokol SDS Exmost Modřice „A“ 29 bodů

2. NK Rozviz Ivanovice n/H „A“ 25 bodů

3. NK R.U.M. Holubice „A“  10 bodů

4. TJ Sokol SDS Exmost Modřice „B“   9 bodů

5. TJ Sokol SDS Exmost Modřice „C“   4 body

6. NK R.U.M. Holubice „B“    2 body

Holubice 14.6.2015  ; Ing. Jaroslav Hanák – ved. soutěží Jm KNS

***

VI. turnaj - trojice - Rozvíz Ivanovice na Hané 28. 6. 2015

1. TJ Sokol Modřice: Boleloucký, Bartoš, Jonas   4 body

2. Rozvíz Ivanovice na Hané: Indra, Gürtler, Svobodník   2 body

3. NK R.U.M. Holubice: Sušil, Nohel, Beneš   1 bod

Výsledky ve skupině:

Modřice-Holubice  2:0 (10:1, 10:1)

Rozvíz-Holubice  1:1 (6:10, 10:3)

Modřice-Rozvíz  0:2  (6:10, 5:10)

Finále:

Rozvíz - Modřice  1:2 (4:10, 10:9, 7:10)

Tabulka po 6. turnajích:

1. Modřice A  33 bodů

2. Rozvíz   27 bodů

3. Holubice A  11 bodů

4. TJ Sokol SDS Exmost Modřice „B“   9 bodů

5. TJ Sokol SDS Exmost Modřice „C“   4 body

6. NK R.U.M. Holubice „B“    2 body

***

7. turnaj přeboru Jihomoravského kraje dorostu – dvojice  13. 9. 2015:

1. Modřice B – Michal Jonas, Tomáš Brenner  5b.

2. Rozvíz Ivanovice na Hané – Petr Indra, Samuel Gürtler  3b.

3.NK Holubice - Krejčiřík, Sušil   2b.

4. Modřice C – Jakub Dujka, Adam Kudláček   1b.

 

Dlouhodobá soutěž dorostu Jihomoravského kraje konečné pořadí po 7. turnajích.

Celkové pořadí:

1.TJ Sokol SDS EXMOST Modřice   52b.

2.NK Rozvíz – Slovan Ivanovice na Hané   30b.

3.NK R.U.M. Holubice   15b.  

 

V konečné tabulce jsou sečteny body všech družstev jednoho oddílu. (A+B+C)

***

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA