Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dlouhodobá soutěž mládeže 2014

  Termínový kalendář Jm. dlouhodobé soutěže mládeže pro rok 2014

 

Soutěž pořádá Jihomoravský. krajský nohejbalový svaz

Účastní se hráči ročník narození 1997 a mladší

Všichni hráči musí být na elektronické soupisce oddílu

Mimo soutěž se mohou zúčastnit i neregistrovaní hráči

Soutěž se hraje turnajovým způsobem a bude obsahovat 3 turnaje trojic, 3 turnaje dvojic a 1 v singlu

Rozhodčí zajistí pořadatel

Pořadatel musí zajistit zdokumentování akce včetně kompletní fotodokumentace s aktuálním datem na denním tisku a zaslat Ing Hanákovi

Účastníci neplatí startovné a hrají na své náklady

Hraje se podle platných Pravidel nohejbalu a Soutěžního řádu z roku 2012

 

1. kolo – trojice                       - neděle 27. 4. 2014    Holubice                    09:00

2. kolo – dvojice                     - neděle   4. 5. 2014    Modřice                      09:00

3. kolo – dvojice                     - neděle 11. 5. 2014    Ivanovice n/H            09:00

4. kolo – jednotlivci                - neděle 25. 5. 2014    Holubice                     08:30

5. kolo – trojice                       - neděle   1. 6. 2014    Modřice                      09:00

6. kolo – dvojice                     - neděle 15. 6. 2014    Žďár nad Sázavou       09:00

7. kolo - trojice                       - neděle   7. 9. 2014    Ivanovice n/H              09:00

 

 

Povinnostmi účastníků jsou:

 

a) Do stanoveného termínu zaslat řídícímu orgánu soutěže přihlášku do soutěže ve dvou stejnopisech. Přihláška musí obsahovat jméno, příjmení, adresu a telefon zodpovědného zástupce oddílu a musí být jím podepsána.

b) Dostavit se v určenou dobu před soutěží k prezentaci s elektronickou soupiskou a uvést při prezentaci jmenné složení jednotlivce, dvojice, trojice či družstva. Neprezentuje-li se stanovený počet hráčů, nemůže jednotlivec, dvojice, trojice resp. družstvo v soutěži startovat.

c) Nastoupit k zápasu do 5 min po ohlášení jeho začátku pořadatelem (rozhlasem, v časovém pořadí a pod.). Nenastoupí-li, skrečuje se zápas ve prospěch soupeře.

 

Řídící výbor mládežnických soutěží

Ing. Jaroslav Hanák, předseda JmKNS – tel.: 723 805 989     hanak.corfina@tiscali.cz

Antonín Stehlík, komise mládeže JmKNS – tel.:604 446 153   astehlik@nbox.cz

Roman Dlabka, ved. NK Holubice - tel.: 737 876 207   roman.dlabka@seznam.cz

 

*****

Přebor mládeže Jihomoravského kraje

Přebor mládeže Jm. kraje 2014
Napsal uživatel Antonín Stehlík   

Přebor tvořil seriál sedmi turnajů.

CELKOVÉ POŘADÍ PO SEDMI TURNAJÍCH

1. TJ Sokol SDS EXMOST Modřice „A“ 51 bodů
2. NK Rozvíz Ivanovice n/H 41 bodů
3. NK RUM Holubice „A“ 23 bodů
4. TJ EXMOST SDS EXMOST Modřice „M“ 17 bodů
5. TJ EXMOST SDS EXMOST Modřice „B“ 15 bodů
6. NK Rozvíz Ivanovice n/H „B“ 13 bodů
7. NK R.U.M. Holubice „B“ 10 bodů
8. Unitop SKP Žďár n/S 7 bodů
9. Unitop SKP Žďár n/S 4 body

Celkové pořadí oddílů přeboru mládeže Jihomoravského kraje v nohejbalu družstev:


1. TJ Sokol SDS EXMOST Modřice starší žáci - 66 bodů
2. NK Rozvíz Ivanovice na Hané 54 bodů
3. NK R.U.M. Holubice 33 bodů
4. TJ Sokol SDS EXMOST Modřice mladší žáci 15 bodů
5. Unitop SKP Žďár nad Sázavou 11 bodů

Náš tým tvořili:
Starší žáci:
Boleloucký, Svoboda, Bartoš, Jonas, Kolbert, Matějovič, Řehoř, Parma.
Mladší žáci:
Brenner, Lukl

 

 

Holubice 27. 4. 2014  - trojice

Konečné pořadí:

1. Modřice A – Bartoš, Boleloucký, Svoboda 6b.

2. Rozvíz Ivanovice na Hané – Indra, Svobodník, Harásek 4b.

3. Holubice  – Černoch, Sušil, Nohel, Krejčiřík 3b.

4. Modřice B – Jonas, Řehoř, Matejovič 2b.

5. Žďár nad Sázavou – Štefáček, Pešek, Šimek, Bukáček 1b.

***

Modřice 4. 5. - trojice

Výsledky II. Turnaje přeboru mládeže Jm kraje

1. Rozvíz Ivanovice na Hané – Indra, Gürtler, Chujac 8b.

2. Modřice A – Bartoš, Boleloucký 6b.

3. Modřice M (mladší žáci) – Brenner, Lukl 5b.

4. Modřice B – Jonas, Matějovič 4b.

5. Holubice B – Beneš, Černoch 3b.

6. Žďár nad Sázavou – Pešek, Šimek, Bukáček 2b.

7. Holubice A – Nohel, Sušil 1b.

 

CELKOVÉ POŘADÍ PO DRUHÉM TURNAJI

1. TJ Sokol SDS Exmost Modřice „A“ 12 bodů

2. NK Rozviz-Slovan Ivanovice na H. 12 bodů

3. TJ Sokol SDS Exmost Modřice „B“ 6 bodů

4. Modřice M (mladší žáci) 5 bodů

5. NK R.U.M. Holubice „A“ 4 body

6. Unitop SKP Žďár nad Sázavou 3 body

7. NK R.U.M. Holubice „B“ 3 body

***

Ivanovice na Hané 11. 5. - Dvojice

Pořadí : 1.) Ivanovice n/H “A” 8 bodů

2.) Modřice “A” 6 bodů

3.) Ivanovice n/H “B” 5 bodů

4.) Holubice “A” 4 body

5.) Modřice “M” 3 body /mladší žáci/

6.) Žďár n/S “A” 2 body

7.) Žďár n/S “B” 1 bod

Celkové pořadí po třech turnajích.

1.) NK Rozviz Ivanovice n/H 20 bodů

2.) TJ Sokol SDS Exmost Modřice”A” 18 bodů

3.) TJ Sokol SDS Exmost Modřice”M” 8 bodů

4.) NK R.U.M. Holubice “A” 8 bodů

5.) TJ Sokol SDS Exmost Modřice “B” 6 bodů

6.) Unitop SKP Žďár n/S “A” 5 bodů

7.) NK Rozviz Ivanovice n/H “B” 5 bodů

8.) NK R.U.M. Holubice “B” 3 body

9.) Unitop SKP Žďár n/S 1 bod

***

Holubice 25. 5. – singly

POŘADÍ

1.) Modřice “A” Svoboda Tomáš 12 bodů

2.) Ivanovice “A” Gürtler Samuel 10 bodů

3.) Modřice “M” Brenner Tomáš 9 bodů

4.) Ivanovice “B” Indra Petr 8 bodů

5.) Modřice “A”(2) Bartoš Jan 7 bodů

6.) Holubice “B” Krejčiřík Tomáš 6 bodů

7.) Holubice “A”(2) Sušil Lukáš 5 bodů

8.) Modřice”B” Jonas Michal 4 body

9.) Ivanovice “A” Svobodník Jan 3 body

10.) Holubice “A” Nohel Michal 2 body

11.) Holubice “B” Černoch Jakub 1 bod

CELKOVÉ POŘADÍ PO ČTYŘECH TURNAJÍCH

1.) TJ Sokol SDS Exmost Modřice “A” 37 bodů

2.) NK Rozviz Ivanovice n/H “A” 33 bodů

3.) TJ Sokol SDS Exmost Modřice “M” 17 bodů

4.) NK R.U.M. Holubice 15 bodů

5.) NK Rozviz Ivanovice n/H 13 bodů

6.) NK R.U.M. Exmost Modřice 10 bodů

7.) TJ Sokol SDS Exmost Modřice “B” 10 bodů

8.) Unitop SKP Žďár n/S “A” 5 bodů

9.) Unitop SKP Žďár n/S “B” 1 bod

***

Modřice 1. 6. – trojice

Pořadí do soutěže družstev:

1. Rozvíz Ivanovice na Hané 6b. (Gürtler, Indra, Svobodník)

2. Modřice A 4b. (Svoboda, Bartoš, Kolbert)

3. Holubice 3b. (Sušil, Nohel, Krejčiřík, Navrátil)

4. Modřice B 2b. (Jonas, Parma, Matějovič)

5. Žďár nad Sázavou 1b. (Pešek, Šimek, Bukáček)

CELKOVÉ POŘADÍ PO PĚTI TURNAJÍCH

1.TJ Sokol SDS Exmost Modrřice „A“ 41 bodů

2.NK Rozviz Ivanovice n/H „A“ 39 bodů

3.NK R.U.M. Holubice 18 bodů

4. TJ Sokol SDS Exmost Modřice“M“ 17

5.NK Rozvic Ivanovice n/H „B“ 13 bodů

6. TJ Sokol SDS Exmost Modřice „B“ 12 bodů

7. NK R.U.M. Holubice „B“ 10 bodů

8. Unitop SKP Žďár n/S „A“ 6 bodů

9.Unitop SKP Žďár n/S „B“ 1 bod

*** 

Žďár nad Sázavou  15. 6. – dvojice

Pořadí turnaje

1. Modřice „A“ 6 bodů  (Bartoš, Boleloucký)

2. Holubice „A“ 4 body (Sušil, Nohel, Krejčiřík)

3. Modřice „B“ 3 body (Jonas, Matějovič)

4. SKP Žďár „B“ 2 body (Šimek, Fňukal)

5. SKP Žďár „A“ 1 bod (Pešek, Bukáček)

CELKOVÉ POŘADÍ PO ŠESTI TURNAJÍCH

1. TJ Sokol SDS Exmost Modřice „A“ 47 bodů

2. NK Rozviz Ivanovice n/H „A“ 39 bodů

3. NK R.U.M. Holubice „A“ 22 bodů

4. TJ Sokol SDS Exmost Modřice „M“ 17 bodů

5. TJ Sokol SDS Exmost Modřice „B“ 15 bodů

6. NK Rozviz Ivanovice n/H „B“ 13 bodů

7. NK R.U.M. Holubice „B“ 10 bodů

8. Unitop SKP Žďár n/S 7 bodů

9. Unitop SKP Žďár n/S 4 body

*** 

Ivanovice na Hané 7.9. – trojice

POŘADÍ

1.) Modřice „A“ Boleloucký,Svoboda,Bartoš 4 body

2.) Ivanovice „A“ Gürtler,Chujac,Indra 2 body

3.) Holubice „A“ Černoch,Nohel,Sušil 1bod

fotografie z některých turnajů 2014 -    http://modrice.galerie.cz/6287228-2014

***

CELKOVÉ POŘADÍ PO SEDMI TURNAJÍCH

 

1. TJ Sokol SDS Exmost Modřice „A“ 51 bodů

2. NK Rozviz Ivanovice n/H 41 bodů

3. NK RUM Holubice „A“ 23 bodů

4. TJ Exmost SDS Exmost Modřice „M“ 17 bodů

5. TJ Exmost SDS Exmost Modřice „B“ 15 bodů

6. NK Rozviz Ivanovice n/H „B“ 13 bodů

7. NK R.U.M. Holubice „B“ 10 bodů

8. Unitop SKP Žďár n/S 7 bodů

9. Unitop SKP Žďár n/S 4 body

POŘADÍ ODDÍLU:

1. TJ Sokol SDS EXMOST Modřice  83b.

2. NK Rozvíz Ivanovice n/H  54b.

3. NK R.U.M. Holubice  33b.

4. Unitop SKP Žďár n/S 11b.

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA