Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dlouhodobá soutěž mládeže 2011

 

*****

Systém mládežnické soutěže v Jm kraji v roce 2011

 
Podle rozhodnutí VH  ze dne 12.4.2011 se v letošním roce bude hrát 7 turnajů, abychom splnili povinnosti účastníků soutěže ze soutěžního řádu odstavce 3.1.5 , písmeno f).
Bodování turnaje :        I. místo : počet bodů + 1 bod (počet bodů podle účasti = 3+1=4 body)
                                    II. místo : počet bodů (podle účasti) = 2 body
                             III. místo : 1 bod ; atd. (bude dovoleno připustit i jiná družstva, než ty které se musí zúčastnit.
Mládežnická soutěž v JM kraji je vypsána pro kategorii dorost, turnajovým způsobem. Termíny turnajů a pořadatelé jsou v samostatné příloze. Začátek turnaje je stanoven na 09:00, prezentace do 08:30. Mimo soutěž se jí mohou zúčastnit mladší žáci. Startovné je stanoveno 100,- Kč na jednu sestavu. Věkové kategorie: dorost – ročník 1992-1995, starší žáci 1996-1998. Mimo soutěž 1999 a mladší. Upřesnění SŘ - počet dopadů je stanoven na tři, třetí set se hraje od stavu 0:0. Systém turnaje – každý s každým.  
Pořadatel je povinen poslat výsledky a fotografii z nástupu družstev (případně další ze hry) e-mailem na tyto adresy: hanak.corfina@worldonline.cz ; hanak.corfina@tiscali.czastehlik@nbox.cz ; milisss@seznam.cz
 
                                     Za řídící orgán mládežnické soutěže JmKNS : Ing. Jaroslav Hanák
*****
ROZPIS SOUTĚŽÍ MLÁDEŽE V JmKNS V ROCE 2011
 
1.turnaj                  01.května                   2 + 3 (KP)           pořadatel  :     Modřice
2.turnaj                  15.května                   trojice (KP)          pořadatel   :    Modřice
3.turnaj                  29.května                   trojice                  pořadatel   :    Holubice
4.turnaj                  12.června                   singly                   pořadatel   :    Vyškov
5.turnaj                  26.června                   dvojice                  pořadatel   :    Vyškov
6.turnaj                  04.září                       trojice                  pořadatel   :    Holubice
7.turnaj                  18.září                       dvojice                 pořadatel   :    Vyškov
 
 
Brno 15.04.2011                                      Ing.Jaroslav Hanák

                                                           za řídící orgán soutěží v JmKNS 

*****

Přebor Jihomoravského kraje v nohejbalu dorostu 8. 5. 2011 
 
1.       TJ Sokol SDS EXMOST Modřice „A“ (Halva, M.Nykl)
2.       TJ Sokol SDS EXMOST Modřice „B“ (Putna, Šiška)
3.       NK Orel Vyškov (Mikeš, Veselý)
4.       NK Holubice (Trávníček, Navrátil)
 
 
1.       TJ Sokol SDS EXMOST Modřice (M.Nykl, Halva, Putna, Šiška)
2.       NK Orel Vyškov (Mikeš, Veselý, Podaný)
3.       NK Holubice (Trávníček, Navrátil, Ševčík)
 
 
Přebor Jihomoravského kraje v nohejbalu žáků 2011.
 
 
1.       TJ Sokol SDS EXMOST Modřice „C“ (Jonas, Boleloucký)
2.       TJ Sokol SDS EXMOST Modřice „B“ (Kovařík, Labrache)
3.       TJ Sokol SDS EXMOST Modřice „A“ (Šrenk, Hromek)
 
 
1.       TJ Sokol SDS EXMOST Modřice „A“ (Jonas, Boleloucký, Šrenk)
2.       TJ Sokol SDS EXMOST Modřice „B“ (Hromek, Kovařík, Labrache)
 
Přebor byl hrán jako první ze seriálu turnajů mládeže Jm. kraje.
 
*****
II.Mládežnický turnaj řídil Petr Gulda za asistence Franty Bubniaka 15.5. 2011
1. TJ Sokol Modřice „D“ (Nykl, Čoupek, Bartoš)     7

2. TJ Sokol Modřice„C“ (Putna,Šiška,Boleloucký)  5      

3.NK Orel Vyškov (Martin Veselý, Jan Mikeš, Petr Podaný)

4. TJ Sokol Modřice "E"(Matěj Konečný, Filip Kolbert, Vít Veverka

5. TJ Sokol Modřice „A“ (Antonín Kovařík, Karim Labrache, Michal Jonas)

6. TJ Sokol Modřice „B“ (Jiří Hromek, Dominik Šrenk, Jan Hromek)

                                                                                   *****

IV. Mládežnický turnaj v singlu – Holubice 12.6.2011  

Zůčastnilo se 8 žáků a tří dorostenci .

Žáci byli rozděleni do dvou skupin .

Skupina „A“ : Bartoš Jan, Boleloucký Quido,Kolbert Filip, Kovařík Tomáš

Skupina „B“ : Brenner Tomáš, Pazourek Petr, Konečný Matěj, Kubáč Jakub

Z každé skupiny postupovali 2 hráči do Play off .

 

Pořadí žáků :            1.      Brenner Tomáš             TJ Sokol SDS Exmost Modřice               5 bodů

                                   2.      Kovařík Antonín             TJ Sokol SDS Exmost Modřice               3 body

                                   3.      Bartoš Jan                     TJ Sokol SDS Exmost Modřice               2 body

                                   4.      Pazourek Petr                TJ Sokol SDS Exmost Modřice               1 bod  

 

V dorostenecké kategorii soutěžili tři hráči : Trávníček Jan , Martin Veselý a Jan Mikeš

V prvním kole měli všichni stejný počet bodů .

V druhém kole : Trávníček Jan – Martin Veselý (2:1 , 8:10 ,10:9, 10:9) ; Trávníček –Mikeš (2:0 , 10:7,10:6)

                                 Martin Veselý- Jan Mikeš ( 2:1 , 10:8,9:10 , 10:6)

 Pořadí :

1.        Trávníček Jan NK Holubice                        4 body

2.        Martin Veselý NK Orel Vyškov                  2 body

3.        Jan Mikeš NK Orel Vyškov                         1 bod

 

 

Celkové pořadí po 4 turnajích :       1. TJ Sokol SDS Exmost Modřice                              50 bodů

                                                             2. NK Orel Vyškov                                                       13 bodů

                                                             3. NK Holubice                                                             5 bodů

 

 

Brno 14.6.2011                                          Ing.Jaroslav Hanák – vedoucí soutěží Jm kraje  

 

5.Mládežnický turnaj v trojcích – Holubice 4.9.2011

           1.        TJ Sokol Exmost Modřice „A     4body

 Kolbert Filip,Bartoš Jan ,Brenner Tomáš,Vít Veverka

 2.        NK Holubice                                 2body

Trávníček Jan,Milan Palčík,Navrátil Filip

 

    3.      TJ Sokol Exmost Modřice „B“         1bod

Matěj Konečný,Pazourek Petr,Michal Jonas

 

 

Celkové pořadí po 5 turnajích  :

 1. TJ Sokol Exmost Modřice                              55 bodů

 2. NK Orel Vyškov                                               13 bodů

 3. NK Holubice                                                      7 bodů

 

 

Brno 5.9.2011                                         Ing. Jaroslav Hanák – vedoucí soutěží Jm kraje

***

 

 

 

Účast modřické mládeže na turnajích

                                            1.5.dvoj.;15.5.troj. ; 29.5. troj. ; 12.6.sing.; 4.9.troj.; 18.9.dvoj.

1.)Antonín Kovařík                1               2               3               -                 4              5

3.) Jan Bartoš                         -                 1               2               3                 4              5

3.) Matěj Konečný                  -               1               2               3                  4         ………...

4.) Filip Kolbert                      -                1               2               3                  4             5

5.) Michal Jonas                     1               2               3               -                   4             5

6.)Karim Labrache                  1               2               3               -                   4

7.) Miroslav Nykl                   1                2               3               -              -          ………...

8.)Quido Bolelovský               1               2               -                3             -          ………...

9.) Ivo Putna                           1                 2               3               -              -          ………...

10.) Vít Veverka                       -                    1               2               -              3             4

11.) Tomáš Brenner                  -              -                    1               2             3             4

12.) Josef Šiška                        1                   2               -                -              -          ………...

13.) Dominik Šrenk                  1                   2               -                -              -              3

14.) Lukáš Čoupek                   -                1               2               -              -          ………...

15.) Jan Hromek                       1                 2               -                -              -          ………...

16.) Petr Pazourek                    -                  -                -                1             2         ………...

17.) Filip Halva                        1                  -                -                -              -          ………...

18.) Jiří Hromek                       -                   1               -                -              -          ………..

19.) Jakub Kubáč                     -                -                -                1             -          ………..   

20.) Jan Hanus                         -                -                 -                -              -                 1      

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA